Vodenje članov, enostavno kot pasulj.

Izkoristite prednosti rešitve Moje društvo in poenostavite vodenje članov, ki ustreza smernicam zakona o varstvu osebnih podatkov.

Profil

Vsak član samodejno dobi svoj članski profil, na katerem so združene vse informacije, povezane z njim. Delo s člani je sedaj tako enostavno, kot brskanje po socialnem omrežju.

Pregled obveznosti

Ključni del pri izdajanju članskih ugodnosti je pregled upravičenosti do njih. Z obiskom profila člana lahko na enostaven način še pred koriščenjem ugodnosti preverite, ali ima član pri vas veljavno članarino.

Pohitritev opravil

Pri razvoju rešitve smo veliko pozornost posvetili pohitritvi opravil. Mnoga opravila je mogoče avtomatizirati, če so podatki pravilno hranjeni. Pozabite na prepisovanje pristopnih izjav in nepotrebno ročno vnašanje podatkov!

Prilagodljivo vam

Vsako društvo ima svoje posebnosti glede podatkov, ki jih vodi. Z našo rešitvijo ne ubiramo sredine, ampak omogočamo popolnoma prilagodljivo izkušnjo na sodoben način.