Pogoji uporabe

Upravljavec spletne strani

Terrier & Terrier, računalniško programiranje, Žan Pokeržnik s.p.

Zgornja Bistrica 96

2310 Slovenska Bistrica

E-pošta: hello@terrier-terrier.si, hello@TinT.si

Davčna št.: 45800740

Matična št.: 8606692000

Pristojno okrožno sodišče v Mariboru

Kontaktni podatki pooblaščene osebe za varstvo osebnih podatkov

dpo@terrier-terrier.si

V nadaljevanju navajamo pogoje uporabe in pravilnik o zasebnosti za naslednje portale:

• - https://mojedrustvo.si,
  • - https://drustvo.mojedrustvo.si,
  • - https://clan.mojedrustvo.si.

Informativna stran (https://mojedrustvo.si)

Obdelava osebnih podatkov

Spletno mesto obdeluje osebne podatke v sledečih situacijah:

• (a) Naročilo oz. povpraševanje za aplikacijo Moje društvo
  • (b) Kontakt preko kontaktnega obrazca

(a) Naročilo oz. povpraševanje za aplikacijo Moje društvo

Kaj: Ob oddaji naročila oz. povpraševanja za aplikacijo obdelujemo naslednje podatke:

• - naziv društva,
  • - ime in priimek kontaktne osebe,
  • - naslov društva,
  • - e-naslov kontaktne osebe društva,
  • - paketi, za katere se kontaktna oseba zanima,
  • - željena dinamika plačila paketov,
  • - datum in čas oddaje povpraševanja.
Zakaj? Te podatke potrebujemo za izdelavo informativne ponudbe in možnost nadaljnje komunikacije preko e-pošte.
Pravna podlaga: Osebne podatke obdelujemo na podlagi posameznikove veljavne privolitve (6(a) člen Splošne uredbe o varstvu osebnih podatkov).
Obdobje hrambe: do prejetja odgovora kontaktne osebe društva (pozitivnega ali negativnega) glede zainteresiranosti za naročilo.
Uporabniki osebnih podatkov: pogodbeni obdelovalec osebnih podatkov, ki zagotavlja strežniško infrastrukturo.
Pravica posameznika, na katerega se nanašajo osebni podatki: Posameznik, na katerega se nanašajo osebni podatki, ima pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov in popravek ali izbris osebnih podatkov ali omejitev obdelave v zvezi z njim ter pravico do ugovora obdelavi in pravico do prenosljivosti podatkov. Zahteva posameznika se obravnava skladno z določbami Splošne uredbe.
Pravica do preklica privolitve: Privolitev lahko kadar koli prekličete, ne da bi to vplivalo na zakonitost obdelave podatkov, ki se je na podlagi privolitve izvajala do njenega preklica.
Pravica do pravici do vložitve pritožbe pri nadzornem organu:
Pritožbo lahko podate Informacijskemu pooblaščencu (Dunajska cesta 22, 1000 Ljubljana, e-naslov: gp.ip@ip-rs.si telefon: 012309730, spletna stran: www.ip-rs.si).
Posameznik (predstavnik društva) se lahko prostovoljno odloči, če želi prejeti informativno ponudbo za naročilo aplikacije Moje društvo.
Za voljo kontaktiranja glede informativne ponudbe oz. morebitne pogodbe potrebujemo tudi kontaktne podatke (e-naslov). Če ne zagotovite vseh zahtevanih podatkov, vam informativne ponudbe žal ne moremo poslati.
Avtomatizirano sprejemanje odločitev ali profiliranje: se ne izvaja.

(b) Kontakt preko kontaktnega obrazca

Kaj: Ob izpolnitvi obrazca za kontakt obdelujemo naslednje podatke:

• - ime in priimek pošiljatelja,
  • - e-naslov pošiljatelja,
  • - društvo,
  • - sporočilo,
  • - datum in čas oddaje obrazca.
Zakaj? Te podatke potrebujemo, da vam na vaše sporočilo lahko odgovorimo.
Obdobje hrambe: največ eno leto od zadnjega sporočila v pogovoru.
Pravica do pravici do vložitve pritožbe pri nadzornem organu:
Posameznik lahko prostovoljno vstopi v stik s podjetjem Terrier & Terrier, Žan Pokeržnik s.p..
Vse navedene podatke potrebujemo, da vam lahko na vaše sporočilo odgovorimo. Če katerega od zahtevanih podatkov ne navedete, sporočila ne bomo prejeli.
Avtomatizirano sprejemanje odločitev ali profiliranje: se ne izvaja.

Pogodbeni obdelovalec

Podjetje lahko opravila v zvezi z obdelavo osebnih podatkov zaupa pogodbenemu obdelovalcu osebnih podatkov. Pogodba je pisna in skladna z določili Splošne uredbe o varstvu osebnih podatkov.

Društveni portal (https://drustvo.mojedrustvo.si)

MojeDrustvo_token do 8 ur, do odjave ali do obiska prijavne strani (kar se zgodi prej) Informacija o uporabniku, ki je trenutno prijavljen v društevni del aplikacije v kriptirani obliki.

Članski portal (https://clan.mojedrustvo.si)

MojeDrustvoMember_token do 8 ur, do odjave ali do obiska prijavne strani (kar se zgodi prej) Informacija o članu, ki je trenutno prijavljen v članski del aplikacije v kriptirani obliki.

Datum zadnje spremembe: 9. 2. 2020